Blog > Komentarze do wpisu

Przeprowadzka

Decyzja została podjęta. Rozważałam ją bardzo długo i nie mogłam się zdecydować na przeniesienie blogu w inne miejsce. Inne platformy blogowe bardziej mi odpowiadały od strony technicznej, ale na bloxie jakoś się zadomowiłam. W końcu jednak pojawiała się ta kropla, która przeważyła szalę.

Blox zamierza zmienić sposób komentowania wpisów - w osobnym oknie. Zupełnie by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie to, że mogą się tam pojawić reklamy. Ponoć nieinwazyjne, ale czy gazeta.pl z jej odnóżkami i podnóżkami, przyległościami i podległościami wie, co to jest nieinwazyjna reklama? To w końcu odwiedzanie gazetowych forów i stron z wiadomościami skłoniło mnie do zmiany przeglądarki i zainstalowania różnych blokad reklam.

Poza tym blogspot dużo lepiej od bloxa radzi sobie ze zdjęciami i współpracuje z Picasą. A ja coraz bardziej lubię robić zdjęcia.

Nowy adres jest tutaj:

http://vierablu.blogspot.com/

Jeszcze się tam nie zadomowiłam, więc wygląd będzie się zmieniał, ale powoli. Dość zapracowana jestem ostatnio.

Adres do czytników rss:

http://feeds.feedburner.com/blogspot/vierablu

Mam nadzieję, że nie sprawię Państwu tymi przenosinami zbytniego kłopotu. Bloxowego bloga spróbuje jakoś zarchiwizować (bo blox mnie skasuje, jak będę długo nieaktywna), ale jeszcze nie wiem, jak. Na razie skopiowałam go na flash drive i zobaczymy, co dalej.

Bloxowi dziękuję za współpracę i umieszczanie mnie czasem na głównej stronie gazety.pl
piątek, 08 lutego 2008, vierablu

Polecane wpisy

  • Zimna woda osobno, ciepła osobno...

    Babilas zapytał się, jaką historyjką mnie poczęstowano w odpowiedzi na pytanie, skąd ta niechęć do mieszania ciepłego z zimnym. Ha! Ludzie - jak wskazuje na to

  • Krany, czyli spisek projektantów baterii łazienkowych

    Moi czytelnicy się rozpisali na temat mięsa, a ja niestety nie miałam czasu na dodanie paru rzeczy na ten i pokrewne tematy. Najpierw praca, która aż krzyczy 'z

  • Zniknięcie kurczaków

    W ostatnich tygodniach dwaj znani kucharze, prowadzący na antenie brytyjskiej telewizji liczne programy poświęcone gotowaniu, zabrali się za pokazanie publiczno

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
yaal
2008/02/08 01:59:37
>Blox zamierza zmienić sposób komentowania wpisów - w osobnym oknie.

Ktoś na głowę upadł chyba, i mocno się uderzył.

A dlaczego nie wordpress? IMO lepszy.
-
yaal
2008/02/08 02:27:01
(TSD jakoś tak słabawo wygląda Twój powód do przeprowadzki, biorąc pod uwagę, że na blogspocie też komentuje się na nowej stronie...)
-
andsol-br
2008/02/08 06:31:44
Oj, reklamy... szlag by trafił. Czule i miłośnie dobieram słowa a tu mi ma wskoczyć ich nieproszona banda??

Będę musiał dobrze przemyśleć tę sprawę...
-
2008/02/08 09:29:06
Yaal - nie chodzi o nowa strone, ta mi nie przeszkadza, to kwestia przyzwyczajenia, a o ewentualne reklamy - tego nie zniose i juz. Powodow jest wiele, te reklamy to kropla, ktora przepelnila.

Andsol - na razie pytaja uzytkownikow, co sadza o nowym sposobie komentowania. Mozesz poczekac, az zmiany faktycznie nastapia i zobaczyc.
-
rdkg
2008/02/08 11:46:38
Blox nigdy nie kasował i nie będzie kasował blogów, które mają zawartość. Kasowaliśmy tylko te stare blogi, które nie miały żadnej notki:

blox.blox.pl/2007/08/Kasujemy-blogi-zawodowo.html

Co do reklam to są one nieodzowną częścią internetu - stąd tak wiele w nim darmowych usług. Na bloxie postaramy się, żeby jeśli już, to nie były one zbyt inwazyjne.

Pozdrawiam i powodzenia na nowej blogowej drodze życzę :)
-
m-a-g-a
2008/02/08 18:50:37
Spoglądając na tytuł myślałam, że chodzi o poważniejszą przeprowadzkę. ;-) Przenosiny bloga, hm. Przychylam się do yaal - wordpress ma opinię najlepszej platformy blogowej.
-
2008/02/09 11:09:52
Dziękuję Viero za podlinkowanie w nowym blogu, bardzo mi miło:)
powody przeniesienia są więc jasne, trzeba będzie się tam zadomowić, żeby móc komentować. Do zobaczenia
-
2008/02/09 18:56:53
Takie przeprowadzki są nieuniknione, ale wybór nowego prowidera to też problem. Zajrzałem i szybko zrezygnowałem z komentarza w blogspot - takie osobne okienko to nie w moim guście. Ale czytać będę - dopóki też się nie wyniosę na inne pole. Każda reklama jest inwazją, ale są gorsze i nie tak irytujące. Baw się dobrze.
-
vierablu
2008/02/09 19:05:35
Antrimie, niedlugo bedziesz miala takie osobne okienko i na swoim blogu!
-
xiv
2009/01/28 11:23:55
Moze na londyn.org.uk? Obiecuje wszystko co chcesz... a juz na pewno brak reklam :)

Powazniej to chetnie przerzuce historyczny blog (mozemy spróbowac z komentarzami) na londyn... wiesz, gdzie mnie szukac :)
-
2013/01/29 14:51:36
Londyn? Ciekawe miejsce. Mam stamtąd panel solarny, sprawdza się doskonale. Chciałbym też się przeprowadzić do Anglii.
Join My Community at MyBloglog! Add to Technorati Favorites